Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha elkezdtem járni boxra/MMA-r...

Ha elkezdtem járni boxra/MMA-ra, akkor jó, ha gyúrok mellette konditeremben kisebb súllyal és 30 másodperces pihenőkkel?

Figyelt kérdés
Igazából boxra járok meg MMA-ra. Segítenek egyébként mindenben a többiek is, és az edzők is. Arra lennék kíváncsi, hogy jó e az, ha kondiba járnék megint, de úgy, hogy intenzíven gyúrnék. Tehát 20 ismétlésszám, fél perc pihenő a sorozatok között. Egyébként gyúrtam 6 évig tisztán(vagyis csak fehérje), de nagy súllyal gyúrtam, és ha MMA-ra is jártam meg gyúrtam is, úgy nem vettem észre, hogy kötött lettem volna. De az edzőm aztm ondta, hogy az előbb leírt edzésformát kövessem. De egy másik teremben az edző viszont nagy súlyokkal állatkodott. Igaz, hogy nagy súlyokkal edzett kevés ismétlés számmal, és több perces pihenővel. Egyébként még arra lennék kíváncsi, hogy miért van az, hogy merev vagyok. Az edzőm is mondta, hogy nagyon be vagyok feszülve. De nem tudom, hogy ezt hogy lehet "legyőzni". Hogyan lehetnék lazább(Köszönöm, de nem fogok drogozni....).

2017. márc. 5. 12:54
 1/1 anonim válasza:
A súlyzós edzés is szükséges ha eredményesebb szeretnél lenni. Mindenképp ajánlom, viszont vele együtt a nyújtást is. Pont a nagy súlyos, kevés ismétlésszám melletti, nem nyújtós edzésformától nem vagy elég laza :)
2017. márc. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!