Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Protein shakek és ehhez...

Protein shakek és ehhez hasonlók fogyasztása nélkül is lesz látható eredmény ha edzek?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék testépítő lenni, viszont jó lenne ha látszódna,hogy van rajtam egy kis izom (főleg a hasamon).Ehhez mennyire szükséges az ,hogy ilyeneket használjak? Az ok amiért nem szeretném az egyrészt, hogy eléggé drága, másrészt meg úgy tudom,hogy elveszi az étvágyat, amire pedig nekem szükségem lenne, hogy hízni tudjak.Van esetleg erre valami más megoldás?

18/L



2017. márc. 27. 16:39
 1/4 Cortez70 ***** válasza:
100%
Sima szilárd kajából és be tudod vinni a napi fehérje mennyiséget. Úgy is tudsz fejlődni.
2017. márc. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kell semmilyen kiegészítő.


"viszont jó lenne ha látszódna,hogy van rajtam egy kis izom (főleg a hasamon)"


"amire pedig nekem szükségem lenne, hogy hízni tudjak"


Hízni = zsírt felszedni, ami elrejti az izmokat a hasadon.

2017. márc. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem veszi el az étvágyat.
2017. márc. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#2 a fölösleg rejti el, én nem azt szeretnék felszedni, csak annyit, hogy normális súlyom legyen
2017. ápr. 16. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!