Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Esetleg valami tipp? Többi lent.

Esetleg valami tipp? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Gondolom sokan ismeritek tesiórákról a magasugrást. Na az van hogy ma kezdtük el gyakorolni tesin, és persze nekem nem ment (milyen meglepő). Hiába próbáltam átugrani sehogy se ment, át lépni át tudom de az ugrás nem megy, lehet. Egyébként régebben se ment... Valahogy ugrás közbe (hogy is mondjam) nem tudom magasabra emelni a Lábam, ez nem megy. Nem félek tőle hogy elesek meg ilyenek, csak nem megy, pedig annyit próbálkoztam.

Elég rossz érzés hogy a többi anyagból jó vagyok de ebből... és persze az is rossz hogy másoknak is azt kell látnia hogy milyen béna vagyok. Nem szokott zavarni, de most igen. Ehhez hozzátéve ha egyedül próbálom akkor se megy. Nagyon szeretnék valahogy mégis fejlődni, vagy legalább az 50 cm-t rendesen átugrani. Meg azért fontos is lenne mivel minden évben lesz ez az anyag (gimiben) és nem akarok mindig 1-est kapni azért mert ilyen béna vagyok.

Valaki esetleg ötlet, persze a gyakorlást kivéve mert azt én is tudom. Hogy lehetnék jobb belőle?



2017. márc. 29. 18:40
 1/1 anonim válasza:

50cm-ert nem tudsz átugrani? Most vagy tényleg nagyon béna vagy, vagy matekból is kéne korrepetálás.

Egyébként egyébként mindig a léchez közelebb lévő lábadat húzod fel hamarabb, és a lendület felvisz, szerintem ott ronthatod el hogy ezt felcseréled.

2017. márc. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!