Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 3km-t hány perc alatt kéne...

3km-t hány perc alatt kéne lefutni?

Figyelt kérdés

Mit tűzzek ki célként? Most ott tartok,hogy 22 perc alatt tudom lefutni,de szeretnék gyorsítani,mert lesz a suliba 12 perces futás és ott 12 perc alatt 2,4 km az ötös,szóval arra is edzek. Viszont van túlsúlyom is,amit szeretnék leadni.

Szóval a 3km hány perc alatt legyen kb meg,hogy azt mondjam,hogy büszke lehetek magamra ?

12/L 156 cm/57 kg



2017. márc. 29. 21:09
 1/5 anonim válasza:
max 15
2017. márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15
2017. márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2017. márc. 29. 22:09
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem hülyeség ezzel foglalkozni.

Mindig magadhoz mérd magad.

Pl ha most 22 perc alatt tudod lefutni, akkor igenis legyél büszke, ha legközelebb sikerül 20 perc alatt is.Ez azt jelenti,hogy egyre jobb vagy,új rekord stb.

Ne érdekeljen,hogy más mennyivel fut.Saját magadhoz képest fejlődj.

Szerintem már a 6p/km idő is jónak számít.De a sulidban ezek szerint 5p/km lenne az ötös.

2017. ápr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 ez tok Oks addig, amig nem ex objektív mércével szeretnénk nézni a dolgokat..
2017. ápr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!