Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mondjátok már meg, miért kell...

Mondjátok már meg, miért kell neonzöld pólóban futni, pláne főút és forgalmas utak mellett?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 2. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy lehetőleg észrevegyenek és ne csesszen el az autó?...
2017. ápr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Es ez teged miert zavar? Mindenki abban sportol, amiben jol erzi magat. Es egy rikito szinu oltozek konnyebben eszreveheto, plane felhomalyban, ergo hamarabb feltunok az autosoknak.
2017. ápr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A járdán nem járnak autók, ilyen erővel a gyalogosok is felvehetnének rikító pólót.

Ha én futnék biztos parkban vagy mellékutcákban, folyóparton futnék. Kissé vicces ez a párkapcsolatkereső sportmez :)

2017. ápr. 3. 09:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Valóban autók nem de biciklik, kismotorok, stb elég gyakran előfordulnak... +aki a járdán fut, szerinted lehetetlen, hogy előtte 10 perccel még az út szélén futott valahol?.. az, meg hogy TE hol futnál, ki a frászt érdekel?
2017. ápr. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pont ez a jó, nem tudom mi a bajod ezzel. Pont a lényeg, hogy látszodjon, így kisebb a balesetveszély. Én korcsolyázom, jégpályán is használjuk, pl amikor valaki programot megy.
2017. ápr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!