Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jár valaki futni a Margitszige...

Jár valaki futni a Margitszigetre? El szeretném kezdeni, de egyedül nincs annyi kedvem.

Figyelt kérdés

Budán lakom, de azért egy jó 30-40 percre a Margitszigettől, viszont úgy terveztem, ott szeretnék elkezdeni futni, csak még sose voltam, és érdekelne valaki véleménye, mikor/hogy érdemes, valamint hogy lenne-e kedve másnak is hozzá, hogy ne csak egyedül kelljen? :D Remélem találok valakit.

19/F



2017. ápr. 14. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Budán merre?
2017. ápr. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mártonhegy
2017. ápr. 18. 12:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Az komoly, mert én is itt lakom, a Mártonhegyi úton. :D És mikor, milyen gyakran mennél?
2017. ápr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az király, hát nemtom még, gondolkodtam rajta, hogy akár hajnalban 4-5 körül, de délután is jó lenne. Heti 2-3x mondjuk :D Ha dobsz egy facet privátban, akk beszélhetnénk egyet.
2017. ápr. 18. 15:25
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos azóta sem írt itt az előttem szóló :(
2017. jún. 21. 14:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Szeptemberben koltozom pestre a 7. keruletbe, nem tudom mennyire messze van a margitsziget, de en mindenkepp szeretnek addig mig nem talalok a kozelben egy jo termet
2017. jún. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!