Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy fogjak a tánchoz?

Hogy fogjak a tánchoz?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. Kiskoromban ritmikus gimnaztikáztam illetve 6 évet néptáncoltam, szóval valamennyi alapom megvan (elég lazák az izmaim is). Szeretnék a jövőben tánccal foglalkozni, főleg a modern tánc vonz. Hogy fogjak hozzá?

Budapesten lakom.



2017. ápr. 21. 15:50
 1/1 anonim válasza:

Én egy kisvárosban lakom, nincs lehetőségem táncórákra járni, ahogy a környéken sehol sem. Én is jártam 6 évet néptáncolni, meg még óvodás koromban volt a városban társas-illetve modern tánc oktatás, jártam is mind a kettőre 2 évig.

Azóta nincs lehetőségem járni sehova, ezért itthon táncolok. Megtaláltam a saját stílusomat (kpop cover, hip-hop) és koreográfiákat tanulok itthon. Általában ugye kpop számok táncait tanulom, de nagyon szeretem például a 1Million Dance Studio-t is. Ha rendszeresen táncolsz otthon, azzal is sokat el tudsz érni, ha kitartó vagy. De te a fővárosban laksz, valószínűleg órákat venni is több lehetőséged van. A többi meg majd jön magától. Vagy elkezded levideózni a táncodat, vagy beiratkozol speciális képzésekre. Ez még messze van, addig a legfontosabb, hogy sokat gyakorolj. (én éjjel-nappal azt csinálom, suliban is :P)

Én azt ajánlom neked, hogy vagy nézz a környéken valami táncsulit, vagy pedig keress neked tetsző koreográfiákat, amiket otthon meg tudsz tanulni. Ha egyedül nem megy, vannak a neten tutorialok. Akárki akármit mond, sok gyakorlással belőled is lehet profi, nem kell hozzá az ország legjobb tánciskolájába járnod.

2017. máj. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!