Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testzsírszázalék csökkentés!...

Testzsírszázalék csökkentés! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagy fogyáson vagyok túl: két és fél éve 82 kiló voltam a 166 cm-hez, testzsírszázalékom pedig 39 volt. Mára lefogytam 56 kilóra, ám a testzsírom még mindig elég magas (27%).

Mit kellene tennem, hogy picit lejjebb tornásszam? Szálkásító diétát nem hiszem, hogy be tudnám tartani, részben mert kollégista vagyok és lehetőségeim szűkösek, részben pedig mert a családom nem fog rám külön főzőcskézni. Milyen gyakorlatokat kellene csinálnom ahhoz, hogy elérjem a kívánt pár %-os csökkenés? Futni jártam, mikor fogyóztam, de a zsír a karomon és a hasamon ettől természetesen nem múlt el.



2017. ápr. 21. 22:39
 1/1 Cortez70 ***** válasza:
Nincs zsírcsökkentő gyakorlat, mivel nincs helyi zsírégetés. Nem tudod szabályozni gyakorlatokkal sem, hogy honnan milyen ütemben menjen le zsír. Genetika, hogy ki honnan milyen ütemben tud fogyni. Diéta pedig kell. Nem úgy van, hogy a tested majd megérti a kifogásokat és akkor neked majd anélkül is megy. A testedet nem érdeklik a kifogások. Tehát a legjobb módszer még mindig az erősítő edzés + kardio edzések + Szalkasito diéta. Így együtt, igen. Az autó sem megy kormány vagy kerekek nélkül, mindennek meg kell lenni.
2017. ápr. 22. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!