Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Még sosem jógáztam, és nem is...

Még sosem jógáztam, és nem is vagyok valami hajlékony. Szerintetek nagyon be fogok égni, ha elmegyek egy csoportos jóga órára?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 23. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:

nem.

egyedül a látványos szenvedést nem szívlelik,vagy a fáradság túlzott kimutatását,ahogy semmilyen normális edzésen sem szokás az ilyesmi.

inkább a miatt aggódj,hogy erővel és keringéssel bírni fogod-e,mert ezek okozhatnak meglepetést azoknak,akik azt hiszik,hogy a jóga a lazaságról szól.

a hajlékonyság 3adlagos.

2017. ápr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miért nem mész be egy kezdő órára? Én pl. járok már 10 éve ilyen órákra és pár olyan alkalom volt amikor bejött egy full kezdő. Általában többet nem is jöttek.

Viszont a kezdő csoportok mindig tele vannak és a legtöbben végig is csinálják a kurzust.

2017. ápr. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!