Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mitöl alacsony a tesztoszteron...

Mitöl alacsony a tesztoszteron szintem?

Figyelt kérdés
Jó ideje vannak problémáim ezzel járok endokrinológushoz de érdemben nem segít sokat. 11,5 nmol/l a szintem voltam agyalapi mirigy MR en ami negatív herék is jók mert megnézettem .Szerintem azóta van ez a problémám mióta gyulladásra kaptam kortikoszteroid gyulladáscsökkentőt. Az a kérdésem hogy milyen lehetősêgeim vannak tartósan feljebb vinni a szintet mert volt már olyan is hogy mérték és 19 lett az eredmény de mindig vissza esett. Még nem szeretnék tesztoszteron injekciót szúrni mert fiatal vagyok és ami lehetőség van azt kipróbalnám . Másik kérdésem hogy mitől lehet a probléma mert az lh sokszor alacsony 1,4 de volt mar 4,8 is viszont az fsh tartósan iszonyú alacsony 0,9

2017. ápr. 24. 06:26
 1/1 anonim válasza:

Valami visszacsatolásbeli probléma. Magas ösztradiol pl. De ha voltál endokinál, elvileg ezt megnézte(kivéve, ha olyan endoki, mint az enyém...)

Tamoxifen, clomid, ami felturbózza ezeket a trophormonokat, ez megemeli a libidót is, meg a teszto szintet is.

A baj csak az, hogy ez a két gyógyszer is ösztrogén...hosszabb távon valamiért nem erőltetik ezt.

Marad a teszto pótlás, de az nem emeli a libidót, néha csökkenti is, ellenben megszűntet sok problémát(meg hoz is...)

2017. máj. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!