Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen olyan tippadó oldalakat...

Milyen olyan tippadó oldalakat ismertek amelyek pénzért árulnak spoetfogadási tippeket és lehet is nyerni velük? A "sportfogadásból nem lehet megélni" és hasonló emberek ne írjanak, mert nem érdekel a véleményük!

Figyelt kérdés

2017. máj. 2. 18:17
 1/3 realblanco1990 válasza:

Facebookon megtalálod a Húzd be a tutit nevű oldalt.

Én hónapok óta előfizető vagyok náluk, havonta 200-300 ezer forintot sikerül a tippjeikkel nyernem. Megélni ennyiből nem nagyon tudnék, de nagyon jó fizetéskiegészítés! Korrektek, és nagyon jó tippeket kapom tőlünk, ajánlom őket neked!

2017. máj. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezért pénzt adni ?A csalánt saját farkaddal kell verned ,ne feledd.
2017. máj. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én külföldről veszem a tippeket, amik nem olcsók. Persze vannak csomagok, mert egyenként horrorisztikusak tudnak lenni az árak (úgy 20-40 Euró/tipp). De amúgy szinte minden hónap nyereséges.
2017. máj. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!