Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy 12 éves lány vagyok....

Egy 12 éves lány vagyok. Régebben nem igazán érdekelt a spárgázás, de most le szeretném nyomni. Milyen gyakorlatokat ajánlanátok és kb. mennyi idő alatt sikerül? (bármilyen spárga)

Figyelt kérdés
spárga
2010. máj. 16. 13:26
 1/9 A kérdező kommentje:
előle is köszi::))
2010. máj. 16. 13:28
 2/9 anonim ***** válasza:
2010. máj. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Iratkozz be klasszikus balettre... (én most járok 8. éve)

Otthon nagyon nehéz, szerintem ne próbálkozz, mert ahhoz hosszas bemelegítés kell, könnyen meghúzhatod magad. (tapasztalatból mondom)

Szerintem keress mást!

2010. máj. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
oké köszi akkor is érdemes ha már csak 8-10 cm hiányzik?
2010. máj. 16. 16:37
 5/9 anonim ***** válasza:
érdemes hát! a balettot jó csinálni, ha akrod, de csak a spárgáért ne kezd már el:D otthoni nyújtáshoz BE KELL MELEGÍTENI!!! ezután olyan nyújtásokat kell végezni ami szépen kinyújtja és lelazítja a vádlit/térdizületet,szalagokat/combhajlítót/farizmot/lágyékhajlatot/csípőizületet!! nem írok gyakorlatokat, keress rá a neten, mert túl hosszú lenne most, de pl, a spárga mozdulat gyakorlása is jó, de ezenkívül pl egy békaülés :D fogod a két sarkad, leülsz, összeteszed őket, és megpróbálod minél beljebb húzni a kezeddel a csípőd felé, és a combodat pedig fel le mozgatod aztán fogod, és a könyököddel szétfeszíted a combod, úgy h a könyöködet a térdhajlatodba nyomod 20 mp-re! na és ez még csak 1 gyakorlat ami a térdizületnek a kilazítására és a lágyék nyújtására szolgál! keress tovább
2010. máj. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi szépen

:)

2010. máj. 19. 18:13
 7/9 anonim válasza:

pillango az a jó. azt ugy csináld hogy üjj le és a két talpad ragd össze és a térdeid a földhöz érintsd ha ez sikerül akkör a sarkaid rakd beljebb.

a másik gyakorlat: állj egyenesen és egyenes derékkal hajolj le úgy hogy megfogd a lábujjaid.

harmadik: üjj a földre olyan nagy terpeszbe ahogy csak tudsz és a fejed érintsd a padlóhoz és akkor ha jól csinálod akkor 3 nap allatt lenyomod ha nem túl jól akkor is max két hét

2010. jún. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

de ezt ne észnélkül csináld.

ha nem sieted el akkor nem lesz semmi bajod. és hamar meg tudod csinálni

2010. jún. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos tanácsokat
2010. júl. 26. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!