Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 4 perc futás,2 perc gyaloglás...

4 perc futás,2 perc gyaloglás jó edzésterv zsírégetésre?

Figyelt kérdés

Kb 2 honapja kezdtem el futni, eleinte ugykezdtem hogy 2 perc futas 4 gyaloglas, es 30 perces edzes gyakorlat, már eljutottam odaig hogy 4p futás és 2p gyalog, 1 órás edzés.

Hatásos edzésterv zsírégetés szempontjábol ?



2017. máj. 23. 00:49
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha jol tudom futasnal csak 30-40 perc utan nyul a szervezet a zsirozhoz, foleg ha sokat iszol elotte akkor tobb ido
2017. máj. 23. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cortez70 ***** válasza:
Jó. Baromság hogy később nyúl a zsirhoz a szervezet. Az elején is van zsírból és szenhidartbol is kalória égetés, max az arányok változnak idővel. És nem is ez számít hanem a napi kalória mérleg. Ha mínuszban vagy akkor úgyis fogysz zsírból. Ennyi.
2017. máj. 23. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze! És nagyon ügyes vagy! Csak így tovább :)
2017. máj. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A futás mindig kardióba csap át, ami már legfőképp állóképességet javít. Persze zsírból is vesz fel energiát a test, de nem ez a legjobb módja.


A fogyás leghatákonyabb módja az aerob részen van, pulzusszámlálással lehet ellenőrizni. Ilyen pl a síkon biciklizés.


Google!

2017. máj. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Csiß ***** válasza:
Én is úgy tapasztaltam.Ha nem engeded túlpörögni a pulzusod (esetemben ~130-145 közötti tartomány,de mindenkinél más), akkor hatékonyan lehet fogyni.Ha ez 1 perc futással és 2 perc sétával érhető el,akkor úgy kell tolni.Ha megy 4 perc futás 2 perc sétával,akkor úgy.A lényeg,hogy ne legyen levegőhiány :)
2017. máj. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!