Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szobabicikli 1 perc gyors,1...

Szobabicikli 1 perc gyors,1 perc kényelmes tempó. Hatni fog?

Figyelt kérdés

Tehát, már régóta biciklizek itthon, szinte minden nap. Eddig 45-50 percen keresztül tekertem monoton tempóban, eleinte nagyon szépen láttam/éreztem a hatását, viszont már kezdett eléggé unalmassá és lassúvá válni az egész, a hatás sem volt a régi.

Egyik nap mikor felpattantam a bicóra, a fejemből kipattant egy ötlet, hogy 1 percet tekerek mindent beleadva, 1 percet kényelmes, lassú tempóban. 60 percig tekertem (bár ebből 5 perc bevezetés, másik 5 levezetés), közben izzadtam mint a lovak, és a végén jól el is fáradtam.

Szóval véleményekre lennék kíváncsi. Ki mit gondol erről? Hatni fog valamit, vagy hülyeség amit csinálok?



#fogyás #formálás #szobakerékpár #fogalmamsincsmitkénemégideírni
2017. máj. 23. 18:14
 1/2 Cortez70 ***** válasza:
Nem te találtad ki. Intervallum kardio a neve. Jó edzésmodszer, de ebből elég 20-25 perc. És a kemény szakasz tényleg intenzív legyen.
2017. máj. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, intervallként keress rá a neten. Vannak nagyon jó tippek edzéstervek neten. Google!
2017. máj. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!