Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 5 kiló mínusz, de HOGY?

5 kiló mínusz, de HOGY?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben 12 kilótól szabadultam meg. Nyáron bicózgattam, télen el-eljártam úszni, de semmi különös. A titok annyi, hogy odafigyeltem arra, hogy mikor mit eszek és fejben rendbe tettem a dolgokat. Még 5 kilótól szeretnék megszabadulni, de az Istennek sem megy.

Ettől "drasztikusabban" már nem szeretnék étkezni, 1400-1600 kalóriával nem akarom magam kínozni. Arra gondoltam, hogy a mozgás talán dobna rajtam egy kicsit, és akkor a fogyáson túl még feszesednék is.

Na de mit, és hogy? Tanácsokat kérnék! Az ilyen otthoni videók elegendőek 5 kg leadásához? Futni nem szeretek, 10ezreket meg nem akarok konditeremre költeni. Más lehetőségek?

5 kiló mennyi idő alatt mehet le EGÉSZSÉGESEN? 2 hónapban benne lehetek?

KÖSZÖNÖM!



2017. máj. 23. 18:38
 1/3 Cortez70 ***** válasza:
Heti 0,5-1 kg mehet le zsírból. Ennél gyorsabb fogyás már izomvesztéssel is jár. Bármi kardio edzés jó lenne, bicajozas, lepcsőzés, ellipszis trénerezés, úszás, ugró kötelezés, stb. Plusz heti pár erősítő edzés, ez lehet sulyzos vagy saját testsúlyos is.
2017. máj. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. máj. 23. 18:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Szobabicikli, vagy bármilyen aerob mozgásforma. Azon a szinten a leghatékonyabb a zsírégetés. Ezt pulzusszámlálóval tudod figyelemmel követni. Manapság telefonokra is van már alkalmazás hozzá.


És a kalóriaszám mellett fontos az is, hogy mit eszel. Vannak neten étrendek ehhez. Lényeg a magas fehérjebevitel, a szénhidrát-utánpótlás, alacsony zsírral.

Tipikus:csirke-rizs (de nem lehet mindig ezt enni, főleg a rizs okoz galibát)

És napi 4-5-szöri kis adagú étkezés. Mozgás alapból felgyorsítja az anyagcserét. Erre érdemes az étkezés gyakoriságával is reagálni, ez is segít a fogyásban.


Ébredés után, reggeli étkezés előtt a leghatékonyabb a fogyós edzés, ilyenkor teljesen zsírból vesz fel energiát a test.


Edzés után fontos a nyújtás: hatékonyabb izomnövekedést jelent, és ellenállóbb leszel a sérülésekkel szemben.


Google segít...

2017. máj. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!