Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok nagy neveket mondani...

Tudnátok nagy neveket mondani a UFC-ből?

Figyelt kérdés

Természetesen harcosokra gondolok.


Olyanok érdekelnének akiknek alapja vagy az egyik stílus amiben jártas az: Karate (Goju-ryu, Kyokushin, Shito-ryu, Shotokan, Wado-ryu) Csak ez az 5 ága a karatének. Judoból vagy Japán jiu-jitsu az alapja.

Pontosabban olyan aki fekete övet vagy több Dant szerzett valamelyikből. Ilyen, hogy barna öves nem érdekel

Csak fekete öves vagy fölötte lévő Karate mesterek, Judo mesterek vagy Japán jiu-jitsu mesterek. Japán jiu-jitsu NEM Brazil jiu-jitsu.



2017. máj. 26. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Ronda Rousey (judo)

Nate Diaz (Jiu jutsu)

2017. máj. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Rondat tudtam. :)


Natet nem. De ő a net szerint nem Japán jiu-jitsu mester hanem Brazil. Nem gond. :)


De olyanokat akik Japán Jiu-jitsuból mester.

2017. máj. 26. 20:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs mit :)

Ritka az ilyen rendes kérdező aki még ennyit is megköszön :)

2017. máj. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen ez jól esik. :)


De én úgy gondolom ebben semmi nagy dolog nincs mert ez a normális. Legalábbis én így gondolom. Így kéne, hogy legyen. Ha valaki segít vagy akár csak megpróbál azt illik megköszönni.

2017. máj. 27. 13:31
 5/6 anonim válasza:
Jonathan "War Machine" Koppenhaver, igaz hogy brazilban jartas ha jol tudom, amit nem kertel, de nekem ő a nagy kedvencem, attól függetlenül amit tett 😍
2017. jún. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Nem hallottam róla még idáig. :D
2017. jún. 9. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!