Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha fogyókúrázok, akkor lehet...

Ha fogyókúrázok, akkor lehet amino tablettát szedni 1-et közvetlen edzés után? (10-11km-eket szoktam edzeni)

Figyelt kérdés

2017. máj. 28. 21:09
 1/4 Cortez70 ***** válasza:
Lehet, de semmit nem ér. Mit vársz pár gramm aminosavtol?
2017. máj. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felesleges. 10-11 km mi?? Futás, biciklizés, vagy 10 kilóméteren keresztúl húzod magad után az evezőpadot vagy mégis mit csinálsz?
2017. máj. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
futok és nem olyan lassan, hanem olyan normál tempóben (12-13km/óra)
2017. máj. 29. 05:14
 4/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok, még mindig azt mondom, hogy nem sok értelme van. Inkább valami komplex multivitamin és porcerősítőt keress ha még nem tetted volna! :) azokban van fantázia de a többi izompacsirtákkal reklámozott fantázianeves biszbasz csak kidobott pénz neked és minden átlag embernek..én is vettem amikor elkezdtem edzeni "bcaa" "100% wpp" mindenféle bedurranásfokozó, meg koffeines stimuláns löttyök..nem erre van szükségem/szükséged..fuss és diétázz. Ha nem eszel tisztán, akármit veszel be, semmit sem ér.
2017. máj. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!