Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ugyanaz az edzés egyszer...

Ugyanaz az edzés egyszer leizzaszt és elfáraszt, egyszer meg nem -leginkább fáradtság, hőmérséklet kérdése. Ha nem fáraszt el, ugyanolyan hasznos, és ugyanúgy segíti a fogyást?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez olyan alap dolog, amire illene tudni a választ, de én nem tudom.
2017. jún. 1. 16:38
 1/3 Cortez70 ***** válasza:
Segíti, mivel kalóriát egetsz így is. És ha kalória mínuszban vagy akkor fogysz. Nyilván ehhez az kell, hogy úgy is kajálj.
2017. jún. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi - azzal nincs gond!


De hatékonyságban is egyforma a két edzés? (Tökéletesen ugyanazok a gyakorlatok, csak más körülmények között, ahogy írtam) Vagy egy kevésbé izzasztó-fárasztó edzés után csökkentsem a kalóriabevitelt egy normál naphoz képest?

2017. jún. 1. 17:00
 3/3 Cortez70 ***** válasza:
Nem muszáj csökkenteni, mert nem egy nap számít, hanem több nap átlaga. Meg úgyis látod a heti mérések alapján, hogy fogysz-e. Ha nem, akkor csökkented a kaját.
2017. jún. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!