Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 10perc alatt 1kilométert futni?

10perc alatt 1kilométert futni?

Figyelt kérdés

Úgy döntöttem, hogy elkezdek futni és ez az első eredményem, úgy hogy 2x belesétáltam fél-fél percet.

Tudom, hogy szörnyű, de sosem sportoltam semmit.

Nyár végéig lehetséges, hogy menjen 2km megállás nélkül, jó idő alatt?:)



2017. jún. 16. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Az egy kicsit soknak tűnik, mert 60 km/ó sebességgel még szuperman sem tud futni, ezt a csúcssebesség pár másodpercre megközelítheti ugyan, de átlagban nem érhető el.
2017. jún. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 TR75 ***** válasza:

10 perc alatt 1 kilométer = 6km/h.

Miért lenne szörnyű?

2017. jún. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Ebből hol jón ki a 60 km/h?


Na mindegy.

Hogy a kérdésre is válaszoljak, igen ez még nagyon lassú, hisz egy gyaloglás is lehet 5 km/h, nálad ez most 6 km/h.

Viszont egy kényelmes kocogásnak elmegy.


Ha belejössz nyár végére még sokkal jobb is lehet, mert 2 km nem egy nagy táv.


Persze kérdés, hogy heti hány alkalommal fogsz futni.

2017. jún. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez jó elsőre,mi a suliban 2km-t futunk év elején és az 12percen belül ötös..majd gyakorolsz, belejössz és egyre jobb lesz:)
2017. jún. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Klanwarrior ***** válasza:

Elég lassú, bár attól függ, kinek.

Én a suliban a 2000m-t 8perc alatt futottam le, de rendszeresen sportolok. Egy 8éves túlsúlyos lánynak azonban a 10perc nem rossz idő.

Ami a fejlödést illeti, szerintem 3 hónap alatt fejlődhetsz addig, hogy a 2km 10 perc alatt sikerüljön. Kitartást! :)

2017. jún. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Hogy futottál 1km-t 10 perc alatt, miközben a mi buszmegállónk 1km-re van és 10-10,5 perc alatt sétálok le oda? Ezek szerint olyan gyorsan futottál mint egy kicsit gyorsabban sétáló ember.
2017. jún. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó lesz ez csak növelj a tempón..majd belejössz,csak ne add fel😊
2017. jún. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!