Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az intervallumos edzés mennyir...

Az intervallumos edzés mennyire hatékony? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Általában olyan 20 percet szoktam tekerni szobabiciklin.1 percet teljes intenzitással (25-29 km/h) 1 percet pedig pihenőként (17-19 km/h).Ha egy héten 4-5 ször alkalmazom használni fog?Emellet körübelül napi 1400-1600 kcal bevitelével? Eddig igazából inkább kevesebbet ettem és nem mozogtam,ezen szeretnék változtatni.És inkább a sport segítségével szeretném leadni a súlyfeleslegemet(amiből hát valljuk be van bőven ,mivel 85 kg vagyok)Előre is köszönöm a válaszaitokat!

2017. jún. 22. 16:57
 1/1 anonim válasza:
Szia. Látom már eltelt néhány év a kérdésed óta. Sikerült elérni a célod? Én most vettem egy elliptikus trénert, tegnap jött meg, remélem, hogy sikerül leadni a felesleges kilókat.
2022. febr. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!