Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen a Bólyai János Gimnáziu...

Iza.Bella kérdése:

Milyen a Bólyai János Gimnázium? (Kecskemét)

Figyelt kérdés
Én sportszakra szeretnék menni. Nehéz a felvételi? Milyen a szóbeli? Hetedikben szeretnék felvételizni. Nem kecskeméti vagyok. A külön sportolás előny?

2017. jún. 30. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Hosszú ó-val a Bolyai?

Én Bolyai-ba jártam csak általánosba és Kispesten. Mi egyest kaptunk, ha így írtuk. 2.-ban!

2017. jún. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy elírtam egy szót de senki se olyan aki egész életében nem írt volna hibásan
2017. jún. 30. 22:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem is baj, én csak azt akartam kifejteni, hogy mi ilyenkor mit kaptunk.
2017. júl. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A sportra a központi magyar és matek mellett még gyakorlati felvételit tartanak, ennek a tartalma és a követelmények fent vannak a honlapon, de mivel én nem a sporttagozatos osztályba jártam, így ebben nem tudok segíteni, viszont gyakorolni lehet rá.

A külön sportolás fontos, szerintem ha nem sportolsz versenyszerűen nem igazán éri meg ide jelentkezni, a sportosztályban általában mindenki tagja valamilyen egyesületnek, hiszen nem azért sporttagozat, mert heti 7 tesi van, hanem edzések, versenyek, stb.

Ezt a hetedikben szeretnél felvételizni dolgot nem értem, a központi felvételi 8. osztályban írják az emberek, ezután jönnek a szóbeli/gyakorlati felvételik.

Bekerülni nem nehéz, ha az átlagod kb. 4,2 felett van, és jól írod meg a központit, akkor nem lesz gond.

2017. júl. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!