Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Minden profi focista a futball...

Minden profi focista a futball mellett testépítő is?

Figyelt kérdés

Elnézve néhány játékos testét szerintem sok konditeremes srác megirigyelné, vegyük például Roman Bürkit vagy Yann Sommert. Mindegyikőjük kapus erre meg úgy néznek ki, hogy ezt csak a focival lehetetlen elérni. Miért szükséges, hogy ennyire ki legyen gyúrva egy futball kapus? Értem én, hogy állóképesség stb. de ez mégiscsak túlzás. Más első ligás kapusok azért ennyire nem vitték "túlzásba" és mégis ugyanolyan jól védenek.

Régi fényképeken a focisták egytől egyig vékony srácok voltak de a maiak közül már rengeteg kigyúrt izomkolosszus.



2017. júl. 6. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés tuti nem komoly... Szerinted Bürki meg Sommer úgy néz ki mint egy testépítő? :DDD Meg izomkolosszus? :D Ne csináld már ba$5ki... Profi sportolók szintjén nézve egy kicsivel átlag fölötti, atletikus felépítésük van. 10/7 profi sportoló (akármilyen sport, foci, kosárlabda, box, stb.) rendelkezik ilyen fizikummal... Ezért profi sportolók, fizikálisan toppon vannak. De azért Bürkit 187 centi 83 kilóval izomkolosszusnak nevezni, hát ne is haragudj... :DDD
2017. júl. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cortez70 ***** válasza:
100%
Van aki edz sulyzokkal is, de messze vannak egy testépítőtől.
2017. júl. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Néhány focistához képest igenis nagyon izmosak. Van amelyik csont meg a bőr vagy épp, hogy szálkás és ők is profi sportolók. Szerintem egy olimpiai úszónak vagy egy vízilabdázónak van ilyen teste de nem egy "átlagos" kapusnak.
2017. júl. 12. 21:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy profi futballista még szerethet külön teremben edzeni is. Egyébként elsőnek azt hittem troll kérdés, ezeknek ketten egyáltalán nincs "testépítő' testünk, szerintem max az látszana meg rajtuk, hogy fociznak.
2017. júl. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert így nézneki arányosan.

Ha csak làbra edzzenenek akkor olyanok lennének mint T-rex nagy lábak disznek meg ott a 2kéz.

2017. júl. 13. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!