Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretem a küzdősportokat.6...

Szeretem a küzdősportokat.6 évet karatéztam, abba kellett hagynom, de minden nap edzek fizikumra és magam tanulok önvédelmet abból, amit még karatén tanultam. Szeretném ezt versenyszerűen is folytatni ezt, vagy egy hasonló sportot! Valami lehetőség?

Figyelt kérdés

Saját magamat edzem, persze ha versenyszerűen akarnám ezt űzni, lehet kell edző, aki segít felkészülni meg ilyesmi. Valami olyan verseny, ahol megmutathatom önvédelmi tudásom?

15/f szeretem sportot



2017. júl. 14. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Önvédelmi tudásod csak utcán tudod megmutatni. Ami neked kell, az a harci tudásod. Amúgy menj le Thai Box edzésre, annak a szabályrendszere lehet a legjobb a számodra. Esetleg még K-1 szabályrendszerben küzdhetsz.


Milyen Karatét tanultál amúgy?

2017. júl. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

gondolom mennyire szereted a sportot,ha ennyi idősen otthon bohóckodsz a helyett hogy járnál edzeni.

vicc kategória kérdés.

2017. júl. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem mindenkinek van rá lehetősége, nekem nincsen mert a karetét nem oktatták helyhiány miatt. Max boxedzés lenne, de az nem a stílusom
2017. júl. 15. 07:15
 4/4 anonim ***** válasza:

tehát oktatják a közeledben az egyik leghatékonyabb állóharc stílust,de mivel neked nem tetszik,ezért inkább akkor nem jársz semmire se,logikus...


olyan ez,mint amikor csajozni akarsz.

ott egy rakat szép csaj,de egyik sem 10 pontos,te viszont csak 10 pontost tudsz elképzelni,ezért nem mész oda egyikhez sem.

aztán hosszú évekkel később amikor végre valahára megismersz egy 10 pontost,akkor meg el fogod szúrni,mivel nincs gyakorlatod a csajozásban.

2017. júl. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!