Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy keményebb...

Mit tegyek hogy keményebb jobb legyek?

Figyelt kérdés
185 centi vagyok 62 kiló üres hassal. Próbáltam már étrendet hogy nehezebb erősebb de nem jött rám semmi csak wc-ztem naponta 4x-5x. 85 Kiló körül szeretnék lenni mert akkor tudnék jó erőset ütni megvédeni magam szinte bárki ellen gondolkoztam kokszban is de nem tudnám szúrni magam e mellett maximum külföldről tudnék rendelni ami lehet nem is az aminek mondják. Egyébként jártam küzdősportra kicsit meg tanultam verekedni de igazából a magasságom és a súlyom kevés ahoz hogy nyerő legyek. mit tudnék tenni? 18 éves vagyok.

2017. júl. 22. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Három dolog kell hozzá.Meg kell tanulnod kalóriát számolni.El kell kezdened és be kell tartanod egy tömegnövelő étrendet kezdésként napi 3000 kalória.Rendszeresen edzened kell konditeremben 3 napos teljes test edzésterv alapján.Ezeket betartva az első évben felszedhetsz kb 12 kilót mindenféle koksz nélkül.
2017. júl. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
bunyózni kell tudni, nem gyúrni.
2017. aug. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!