Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás közben, hogyan kell...

Futás közben, hogyan kell helyesen levegőt venni?

Figyelt kérdés
Elkezdtem futni. Amikor már benne vagyok és kicsit fáradok nagyon elkezd szúrni az oldalam. Van valamilyen helyes levegő vétel ennek megakadályozására?
2017. aug. 2. 23:15
 1/6 utolsószamuRAJ válasza:
Úgy kell hogy orron keresztül kell beszívni szájon pedig kifújni mert akkor nem szorul be a levegő elvileg
2017. aug. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem egy csaj tanitotta aki focizott hogy kettot orron be egyet szajon ki :) en azota is igy futok es birom elegge
2017. aug. 3. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Orron be:4 lépés, ki:4 lépés
2017. aug. 3. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
A sok idióta életében nem futott csak osztja az észt... ez az orron be szájon ki egy bazinagy elavult marhaság a szociban tanult öreg tesitanárok hülyesége... orron szájon egyaránt kell venni a levegőt, semmi jelentősége nincs... kivéve, hogy sokan nem is képesek elegendő levegőt lélegezni az orrukon futás közben... az egyetlen lényeg, hogy legyen ritmusa a dolognak, ha már össze vissza zihálsz, az nem jó...
2017. aug. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így van, szájon is lehet venni a levegőt egész nyugodtan..
2017. aug. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valszeg tul gyors tempot mesz, ennek csak az lesz a vege ha megutalod a futast


Vegyel vissza a tempoboo, ugy, h siman tudja beszelgetni mellette


Ha ez megy, par honap utan ugyanezen az intenzitason gyorsabban fogsz menni, es nem is terheled ugy le a szervezeted


Persze ha nem a rendszeres futas a cel, akk fuss ahogy akarsz

2017. aug. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!