Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeptembertől elkezdhetek...

Szeptembertől elkezdhetek boxolni? 13/L

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett ez a sport és szeretném elkezdeni szerintetek ilyen korban még jó vagy már késő? És elsőre milyen felszerelést kell vinni vagy elég csak futónadrág+sportmelltartó póló? És ez kb mennyibe kerül?

2017. aug. 22. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:

itt minden 12-13 éves úgy érzi hogy ki van öregedve a sporthoz...de ez vicc...

ha 20 évesen kezded el az se baj..aki elkezdi néhány évesen ezeket a dolgokat, legtöbbször azért van, mert a szüleik rajtuk keresztül akarják megvalósítani önmagukat..egy kisgyereknek még nem sok önálló gondolata van.

2017. aug. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó bocs hogy ha hülyeséget kérdeztem csak vannak olyan sportok amit már nagyon fiatal kisgyerekként el kell kezdeni és nem tudtam higy a box ezek közé tartozik-e.
2017. aug. 22. 16:09
 3/6 anonim ***** válasza:
de aranyos vagy nem kell bocsánatot kérni, nem rosszindulatból írtam le amit írtam, csak szerintem semmit sem kell elkezdeni korán ahhoz, hogy sikeres legyél benne. te meg alapból nagyon fiatal vagy, bármit kezdhetsz az életeddel. persze vannak csodagyerekek akik 4 évesen hegedülnek stb..de ha én 22 évesen úgy döntök hogy megtanulok hegedülni annak sincs semmi akadálya. sportban ahol az emberek hamar "kiöregednek" ott van értelme korán kezdeni, de sosincs késő
2017. aug. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben akkor szeptemberben elkezdem! Köszi hogy válaszoltál!
2017. aug. 22. 16:39
 5/6 anonim válasza:

Én is Szeptemberben kezdem, csak én 16 vagyok :) és nyugi nem vagy hozzá idős, Kokó is 16 évesen kezdte, vagy

Conor Mcgregor pl 18 évesen kezdett MMA-ni

2017. aug. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az MMA az teljesen más, az egy szabályrendszer, ahova már harcolni tudó emberek mennek.


Amúgy, kérdező, én is 18 évesen kezdtem Boxolni és ez sem késő, mert lehetnék én profi Boxoló, csak nem ez a célom. Szóval csináld csak, jót tesz majd! :)

2017. aug. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!