Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pavel Tsatsouline Erőt,...

Pavel Tsatsouline Erőt, egészséget könyve mennyire jó?

Figyelt kérdés

Már a benne vázolt edzésprogram.

Mondjuk pl a fej tartásáról emelés közben máshol mást javasolnak.

Az egykezes oldalsó nyomás ennyire jó?

Csinálta valaki?

Esetleg ő is csak divathullámot lovagol meg?

Ténylegesen olyan rendkívül erős lesz tőle az ember?

Meg a többi könyve

Meg a hasedzés programjától is szuper erősek leszünk?

Tényleg úgy kell nyújtani amit tanácsol?



2017. szept. 5. 11:40
 1/2 A kérdező kommentje:

Sőt, melyik módszerével ajánlott erősödni?vagy lehet őket keverni és egy edzésen alkalmazni?

Meztelen harcos?

Erőt egészséget? (emelés és oldalsó nyomás)

Kettlebell?

2017. szept. 5. 11:44
 2/2 gordonb ***** válasza:

ha erőt akarsz, erős szorítást, jó állóképességet és pl nincs több órád edzeni akkor a kettlebell kell neked. természetesen nézzél videókat olvass cikkeket, de míg el nem sajátítod ajánatos instruktort keresned.

én kihagytam az életemből és tudom is, hogy nem végzek minden gyakoratot szakszerűen és így nagyobb a baleset vagy a húzódás veszélye, de sajna mikor edzés volt vagy van akkor én vagy úton vagy még munkában vagyok.

én maximálisan ajánlom a bell-t. nem vagyok kigyúrt, de van alakja a karomnak, vállamnak, alkaromnak stb (előtte lófasz nem volt) szorításom brutál. áá én imádom

2018. máj. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!