Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit, és mit egyek? Mennyit...

Mennyit, és mit egyek? Mennyit eddzek?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kicsit fogyni (már régóta)+izmosodni, erősödni, és most jutottam el oda, hogy újra edzeni kellene. Emellett szeretnék egészségesebben étkezni is, habár most is alig eszek édességet, csak vizet+tejet iszok.

Egyáltalán nem értek a kalória számoláshoz, meg pl. ahhoz, hogy mi az a fehérje:D

Nagyon szépen megköszönném a segítségeket!

Egy 14 éves lány:)


u.i. konditerembe nincs lehetőségem járni, úgyhogy kérlek olyan gyakorlatokat írjatok, amiket otthon is el tudok végezni.



2017. szept. 5. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:

senki nem ért hozzá, amíg utána nem olvas...talán azzal kéne kezdened..(14 éves lány, mi? :DD én meg a 7 farku sárkány vagyok)

Beírnád, hogy saját testsúlyos edzés, meg diéta és máris kiadna egy csomót amiből válogathatsz..így látatlanban nem is lehetne étrendet összeállítani neked..meg senki sem fog órákon át kutakodni helyetted.

shop.builder.hu

itt nézelődj

2017. szept. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Cortez70 ***** válasza:
Minden másnap nyomathatod a saját testsúlyos edzéseket. Fekvotamasz, guggolas, hasprés, lábemelés, pike fekvő, tolodzkodas, stb. Olvasd el a fegyencedzés című könyvet. Keress rá.
2017. szept. 6. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1: Nem igazán értem miért írtál hülyeségeket(?)

2: Köszönöm a választ!

2017. szept. 6. 15:07
 4/4 anonim ***** válasza:
mert annyit se vagy képes megtenni hogy magadtól utána nézz. mit vártál? amúgy a válaszomban adtam értelmes választ is. de azért szivesen. mindig jól esik a megbecsülés.
2017. szept. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!