Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a külömbség a szteroidok...

Mi a külömbség a szteroidok tablettás (pl danabol) vagy injekciós bevitele/ szedése es a tesztoszteron szint növelő, boltkokban is kapható legális készitmények között?

Figyelt kérdés

Ismerősömtöl hallottam aki régebben szedett danabolt is hogy most átáll a boltban kapható tesztoszteron szint novelore. ami ugyebar a szervezetet serkenti a termelesre nem pedig egy mar kesz hormont juttat be ha jol tudom.annyira nem vagyok vele joba hogy igy utana kerdezzek nala.


mar regebben is gondolkoztam rajta hogy szedhetnek valamit és most ez mint egy kellemesebb rossz furkálodik az agyamban :D Lassan 4 eve edzek de ezek a szerek kimaradtak eddig az eletembol.


ezek a boltban kaphato novelok is ugyanolyan karosak mint az illegálisak? valaki seitsen mar elmagyarazni a ket dolog kozotti kulombseget :D 20/F



2017. szept. 18. 18:20
1 2
 1/13 Cortez70 ***** válasza:
100%
A tablettás szarok hamarabb szétszedik a májad, veséd. A bolti tesztónövelők meg nem sokat érnek, pláne fiatalon. Fényév távolság van egy kox és egy sima tesztónövelő között. Utóbbitól nem lesz bajod, de nem is kell várni semmi jelentős hatást.
2017. szept. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
értem, akkor nincs is sok értelme kipróbálni
2017. szept. 18. 18:35
 3/13 Cortez70 ***** válasza:
100%
Majd később, 30 feletti korban, mikor kezd csökkenni a tesztótermelésed.
2017. szept. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mondok neked egy természetes tesztó növelőt: kelbimbó...

Azért vannak a kiegészítők, ha nem akarsz kelbimbót enni... de pont annyit is érnek.

2017. szept. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszi
2017. szept. 19. 07:57
 6/13 anonim válasza:

méresd meg a tesztoszteron szinted és megtudod hogy kell-e neked a tesztoszteron növelő vagy sem.

Az pedig nem teljesen igaz hogy fiatal korban a maxon pörög,normális esetben igen így van,ahány szervezet annyi féle szint.de sajnos vannak olyan gyógyszerek,gyógynövények,és egyéb készítmények amik elég szépen letudják nyomni a hormon termelést.

Ilyenkor jól jön egy ilyen természtes serkentő.


Ha meg úgy érzed hogy tesztoszteron hiányod van régebb óta fordulj orvoshoz.melynek tünetei: Fáradtság,alacsony libidó,hőhullámok,kevés szörzet,hajhullás,zsírfelesleg.


A Danabol pedig teljesen lelőheti a saját tesztoszeron termelést,akár heresorvadás is létrejöhet ha nincs utána visszaállító kúra. Könnyen alakul át ösztradiollá ami vizesedés,és zsírfelesleget,keléseket okozhat. Jó ha van közben és utána proviron.

2017. szept. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Előző válaszomhoz még hozzáteszem:

Még vannak a prohormonok,ezek között van olyan ami még elég jól működik,ez saját tapasztalat.

És semmi mellékhatásuk sincs,nem káros a májra.

2017. szept. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

hát, ezek közül a hajhulláson és hőhullámon kivul mind igaz rám amugy :D

tudnál valamilyen konkrét terméket mondani , meg hogy egy ilyen magánlaborba mennyibe kerül a teszto szint bemérése? amugy köszi a valaszt :D

2017. szept. 20. 18:34
 9/13 A kérdező kommentje:
most találtam egy céget, egész olcsón 2000ft-ért be tudom vizsgáltatni a teszto szintem, vagy esetleg mást is meg kéne nézetnem ezen kivul?
2017. szept. 20. 18:42
 10/13 anonim válasza:
Lh,shbg,oestradiol
2017. szept. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!