Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzésterv kéne 5-6napra/hét....

Edzésterv kéne 5-6napra/hét. Valaki tudd segíteni? Kicsit fogyni, és alakot formálni szeretnék.

Figyelt kérdés

Elkezdtem járni terembe, és egy héten 5-6napot tudnék/akarnék menni.

Valaki segítene hogy melyik nap mit csináljak? Tudom hogy az étkezés kb. 70%a a fogyásnak, arra próbálok odafigyelni. De edzesterv is kéne.

Hogy pl. 1.nap lábra, popsira miből mennyit, géppel, és amihez nem kell gép.

2.nap karnap (nem tudom milyenek vannak) ebből is pl. 3x10-15 ezzel-azzal a géppel, csak sulyzoval, anélkül akár.

Tudom vannak a neten felrakva ilyenek, de én olyanra lennék kíváncsi aki tényleg azt csinálja és lát változást.

Ezzel kicsit motiválom is magam😂

Ja, és minden edzés előtt tekerek 10percet a biciklin, az jó bemelegítés? Vagy fussak inkább? Itt ez a két választás van, vagy még a taposó gép. Eléggé kifaradok attól a 10perctol is😂

Ja, és amúgy a combombol akarnék fogyni kicsit és a hasambol, karombol egy nagyon kicsit. Vagyis kb. mindenből de leginkább a combbol a belső oldalán és hátulról. És a fenekemet akarnám nagyon formálni, már alakult de még kéne.

Fogok személyre szabott diétát és edzéstervet is venni, csak akitől akarok ahoz idő mire bekerulok. Szóval, addig valaki segítene? Köszönöm a válaszokat előre is!



2017. szept. 18. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell külön karnap.Menjen heti 3 teljes test edzés,a maradék 2-3napban mehet a kardió
2017. szept. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Cortez70 ***** válasza:

Heti 3 napos teljes testes terv kell kezdőknek és naturalban utána is ez a jó. Vagy heti 4 napos kétfelé bontott terv. De ez is csak több hónap teljes testes után. És mellé mehet heti 3-4 aerob edzés, kocogas, bicajozas, stb.

Sulyzos: guggolas, fekvenyomas, evezés, vállból nyomás, bicepsz állva ruddal vagy egykezesekkel, tricepszre csigás letolás vagy tarkohoz engedés egykezessel, hasprés, vadlizas. Mindenből 3-4 munkasorozat. Sorozatonkent 10-12 ismétlés akkora sulyokkal amivel éppen megy ennyi ismétlés.

Olyan nincs, hogy helyi zsírégetés, nem lehet irányítani gyakorlatokkal sem a fogyás helyét. Genetika, hogy ki honnan milyen ütemben fogy.

2017. szept. 19. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!