Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Betegen lehet edzeni? SOS

Betegen lehet edzeni? SOS

Figyelt kérdés

Lesz ma edzésem és nem szeretném kihagyni, de meg vagyok fázva. Olvastam sok mindent mennyire veszélyes ilyenkor sportolni ezért paráztam be kicsit.

Lázam nincs, a torkom fájt, de már elmúlt egyedül az orrom folyik és eléggé rossz a közérzetem de egy edzés jól esne... Nem túl megterhelő edzésről lenne szó, de olvastam, hogy sportolás közben nagyobb az esélye, hogy a náthának súlyos szövődménye alakuljon ki.

Ez így van? Van itt olyan aki rendszeresen edz és túlélte, hogy nem esett agynak náthásan? Kérlek segítsetek nemsoká edzés és nem akarom kihagyni... :(



#betegség #edzés #sport #nátha #megfázás. SOS
2017. szept. 19. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bajod lenne tőle, de ha rossz a közérzeted, inkább pihenj. Elég a szervezetnek a gyógyulásra koncentrálnia.
2017. szept. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Végül is edzettem. A közérzetem sokkal jobb lett, az orrom se folyt annyira, nem bántam meg :)
2017. szept. 19. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!