Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak? 15\L Debreceni...

Mit sportoljak? 15\L Debreceniek! Ti mit sportoltok?

Figyelt kérdés

Üdv!

15 éves lány vagyok, küzdősportolok.

Emellett nagyon szerettem volna röplabdázni! Viszont drága a havi díj és ezt tényleg szívből sajnálom, de nem akarom, hogy a szüleim ennyit fizessenek havonta.

Diákmunkázni jövőre mehetek, nem hiszem, hogy ennyi pénzt meg tudnék keresni.

--------

Olyan sportokat keresek főleg, amelyeket csapatban kell játszani és nem kerülünk fizikai konteksztusba az ellenféllel.

Erre a röplabda tökéletes lett volna.

Az íjászkodás is vonz, de ugye ez egyéni sport, valamint nem sok a mozgás benne.


Ti mit sportoltok?

Ajánlanátok nekem sportokat, egyesületeket itt Debrecenben?

(Lehetőleg max. 8000Ft/hónap havi díjjal.)

Szívesen versenyeznék is.



2017. szept. 20. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Maradj a küzdősportoknál, szerintem. Ez a szó rengeteg stílust foglal magába, próbálj ki mást is.
2017. szept. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én jégtáncra járok - szeretem.
2017. szept. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tatagami válasza:

Ami eszembe jut egyéni/csapat vegyesen ahol nem kerülsz közvetlen kapcsolatba ellenféllel:

evezés, kajak-kenu, úszás, futás, kerékpározás, fallabda, tenisz, gimnasztika, akrobatika

Még jó lehet a baseball: [link]

A sportuszoda és a jégcsarnok kínál egy csomó lehetőséget, ugyanígy az oláh gábor utcai sportcentrum. Szétnézhetsz, kipróbálhatod és érdeklődj ha versenyszerűen szeretnéd csinálni.

Esetleg suliban a testnevelés tanár tud több infót a helyi lehetőségekről, egyetemi sportklubokról bármiről.

2017. szept. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Akrobatikus R'roll? Lehet/van olyan amikor csapatban es parban tancolsz, de leginkabb csapatban.
2017. szept. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metall Ica válasza:
sakk
2017. okt. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
matt.:)
2017. okt. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Bocsi, hogy nem válaszolok, de hol szerettél volna röplabdázni, ahol drága volt? Mert én is szeretnék röpizni Debrecenben, de nem tudom, hogy hol! És mennyi havonta?
2018. aug. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!