Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha nagyon kimerultem es...

Ha nagyon kimerultem es elfaradtam, ha az elmult idoszakban az edzes nem okozott oromet, akkor hagyjam abba?

Figyelt kérdés

1 eve dietazom, 7 honapja edzem kondieremben edzovel. Az elmult honapban tobbszor lemondtam es nem is mentem surun. Nagyon elfaradtam nagaon belefasultam. Eleinte fogytam de mar vagy 4 honapja nem.

Mellette mas teendom is van es nagyon osszejott minden, 2x voltam beteg 2 het alatt.

A lenyeg mostanasag egyaltalan nem elvezem a kondit, csak fizetek az orakert de kedvtelenul megyek le.

Hagyjam abba?


2017. szept. 23. 13:59
 1/1 anonim válasza:
Sokan azt mondják, hogy csinálni kell akkor is ha nincs hozzá semmi kedved, különben nem ér semmit... Szerintem meg ha teherként éled meg, nem vagy motivált, akkor fölösleges, mert úgy nem tudod olyan intenzivitással csinálni a gyakorlatokat, ahogy kéne tehát lecsalod, elsieted stb. ami még többet is árt mint használ.Ha meg még beteg is vagy akkor pláne. Bár nem vagyok szakértő , de én azt mondom tarts pihenőt és mikor megint szívesen csinálod kezd újra. Sokkal jobb lesz!
2017. okt. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!