Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fegyencedző gyakorlatokat...

A fegyencedző gyakorlatokat sokan, miért kizárólag FÉRFIAKNAK gondolják?

Figyelt kérdés

Nyilván több férfi rab van mint nő, és ez ugye a nyugatról terjed el. De ez most mellékes.


Jó pár éve én mint NŐ, nem tudok sokszor sehová eljutni, és mikor még erről az egészről nem is tudtam, kb. ugyanígy jártam el.


Otthon, a lakásban mindenféle bútorok és szőnyeg segítségével, fekvőtámasz, és minden más gyakorlat.


Egyik nap gondoltam ötleteket merítek, de kb. minden cikk úgy kezdődik, hogy edzés FÉRFIAKNAK.


De miért?


Az alapja az egésznek, hogy sokszor saját testsúlyunkat használjuk, az meg nem ember függő?


2017. szept. 27. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ilyet nem vettem észre még sehol sem. Ne törődj vele, amúgy általánosságban azért mert lényegesen kevesebb nő űz saját / súlyzós edzést, ha le is megy a terembe akkor ellipszis tréner meg lábra pár gyakorlat, aztán hello.
2017. szept. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Én sajna azt veszem észre, hogy akárhol rákeresek, akkor tökre szelektálva van. De akkor mostantól próbálok, ilyenekre nem figyelni.
2017. szept. 27. 20:54
 3/3 Cortez70 ***** válasza:
Baromság. Nőknek is jó.
2017. szept. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!