Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak? 13/l

Mit sportoljak? 13/l

Figyelt kérdés

Valami olyasmit szeretnék amitől "formásodok" kicsit, mert van egy nagyon pici feleslegem a derekamon meg a combomon.

Most úszok de azt hallottam h az szélesíti a vállat és nekem már alapból kicsit széles, szóval heti 4 úszás lehet h nem a leg ideálisabb:/ igazából nem akarok nagyon izmos sem lenni inkább vékony. Ötletek? Előre is köszi a válaszokat😊



2017. okt. 16. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne sportolj semmit, csak diátázz!
2017. okt. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pedig az úszás nagyon jó alakformáló. Az egész testet megmozgatja. Fura, hogy ennyi úszás után felesleg van rajtad. Biztos? Figyelj az étkezésre. Ami meg le van maradva, arra a testrészre dolgozz pluszban az úszás mellett.

Ne aggódj azon, hogy széles lesz a vállad. Nekem nagyon bejönnek a kidolgozott vállú és hátú úszó és kajakos lányok.

2017. okt. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Még csak 1 hete úszom:D és próbáltam is kicsit kevesebbet enni de nem ment és a végén még többet ettem, meg szerintem nem is nagyon egészséges diétázni 13 évesen de megpróbálok több zöldséget enni😅
2017. okt. 16. 18:03
 4/8 anonim válasza:

A kalóriákra figyelj oda ne arra,hogy mennyit eszem.2000 kalóriánál egyél kevesebbet és jó.Na meg sok fehérjét egyél kevés zsírt.Álíts össze étremdet.


De amúgy is.13 te minek akarsz fogyni???Ha nagyon dagadt lennél megérteném.....Sajnos fiataljainkba ezt a xart nevelte belénk a társadalom.Nézzél kevesebb szennyet a neten TV-t meg egyáltalán ne nézzél.

2017. okt. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az úszás teljesen jó, ne aggódj, az jót tesz majd veled.
2017. okt. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Előző vagyok.Bocs a hibákért.Telóról irtam.
2017. okt. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Értem, 1 hete. Akkor tarts ki. Heti 4 úszás meg fogja hozni az eredményét. Pár hónap, de lehet hogy néhány hét alatt látni fogod a zsírégető hatást és a zsírpárnáid fogyását. Jövő nyárra meg remek akakod lesz az úszástól. Ha még van energiád, valami nőies mozgással kiegészítheted.
2017. okt. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Akrobatikus Rock'n Roll-t nagyon ajánlom😍
2017. dec. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!