Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit kezdjek el sportolni 15...

Mit kezdjek el sportolni 15 évesen?

Figyelt kérdés
Valamit nagyon szeretnék sportolni, de ezelőtt még sosem sportoltam semmit, csak tesi órákon mozogtam szinte. Félek hogy nem elég jó az állóképességem és nem bírnám az edzéseket. Mit nem késő még elkezdeni?

2017. okt. 18. 20:48
 1/7 anonim válasza:
59%
Salakmotor.
2017. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kondi , harcművészet / küzdősport , labdajátékok . Bármi ami eszedbe jut .
2017. okt. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát a focit nagyon szeretem meg igazából a többi labdajátékot is csak egyikben se vagyok jó :D amúgy lány vagyok
2017. okt. 18. 21:03
 4/7 A kérdező kommentje:
Küzdősporthoz meg gyenge vagyok meg gizda :(
2017. okt. 18. 21:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Belerázódsz a sportokba . Azt csináld amelyiket a legjobban szeretnéd és tudnád élvezni .
2017. okt. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Senki sese úgy kezdte a sportokat hogy profi volt már benne :) csak kezdd elel.Nekem is a testem teljesen gyász,ezért kezdek elel kondizni.Mondanom se kell hogy nem a 200kilós súlyzóba fogok belenyomni hanem maradom a 10kilónál :D

Dehát valahol el kell kezdeni,nemdebàr ?

2017. okt. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen de a legtöbben már kiskorukba kezdik és most elmennék mondjuk egy csapat sporthoz mindenki tök jó én meg béna :(
2017. okt. 18. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!