Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jovoheten kezdek terembe...

Jovoheten kezdek terembe járni, hogy edzek?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy súly felesleges van (20kg) így nem is tudom, hogy hol kezdjem. Milyen gépeket használják, mit csináljak. Személyi edzőre nincs pénzem, és mielőtt az okosok írnának, igen olvastam mar a neten erről, de személyes tapasztalatra lennék kiváncsi, hogy egyáltalán fog e sikerülni lefogynom. Tudom h ez nem egyről a kettőre fog menni. Nyilván az étkezésre is próbálok figyelni, de mivel a szüleimmel elek, azt eszem amit ok főznek, mert nincs keretem más ételeket főzni. Próbálom a lisztet cukrot kerülni, nem vacsorázni, nasizni. De az edzessel nagyon bajba vagyok, azt se tudom, hogy álljak neki. Nagyon megköszönném a segitsegeket!
2017. okt. 20. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
A személyes tapasztalat, hogy sikerült lefogyni. Ha gőzöd sincs az egészről, olvasgass még, mert rengeteg edzésterv van a neten, főleg, ha angolul is értesz.
2017. okt. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Cortez70 ***** válasza:
Heti 3 teljes testes erősítő edzés kell. Mellé heti 3-4 aerob edzés. Erősítő edzés pl: guggolas, fekvenyomas, evezés, mellről nyomás, bicepsz állva ruddal, csigas letolas, hasprés, vádlizás. Aerob: gyors gyaloglás, bicajozás, lépcsőzés, ellipszis, stb...
2017. okt. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2. Válaszoló, ezeknek pontosabban meg utána nézek. Én úgy gondoltam, hogy heti 5x járnék, mert egyelőre nem jó a kondim és nem valószínű h mondjuk egy órát végig tudok edzeni vagy tudok 30 percet futni(gyorsan sétálni kellene fondolom) szóval arra gondoltam, hogy inkább megyek többször, de kevesebbet eszem, és fokozatosan növelem. Ez hülyeség?
2017. okt. 20. 21:04
 4/6 Cortez70 ***** válasza:
Mehetsz ötször, de sulyzos edzésnek elég heti 3. Aerob mehet többször is.
2017. okt. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ertem, köszönöm
2017. okt. 20. 21:14
 6/6 anonim ***** válasza:
sok sikert kitartást
2017. okt. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!