Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez most valóban izom lehet? 2...

Ez most valóban izom lehet? 2 hete még 78.3 kg voltam, most 81.3 (igaz már reggeliztem, de éhgyomorra is meglettem volna 80).

Figyelt kérdés

Augusztusban tértem vissza a kondizáshoz, maximális erőbedobással, figyelve a kajára. Valóban izmot szedtem volna fel? Sajnos a testzsírszázalékom nem tudom, hogyan megmérni :o


20F


2017. okt. 21. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Két hét alatt biztosan nem szedtél fel 2 kg izmot. A testzsírszázalékod meg tudod mérni egy erre alkalmas mérleggel, ami néhány ezer forint kiadást jelent, vagy használhatsz kalkulátort. Én ezt ajánlom, bár némi angol tudás szükséges hozzá:

[link]

2017. okt. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

" 2 hete még 78.3 kg voltam, most 81.3 (igaz már reggeliztem, de éhgyomorra is meglettem volna 80)."


Persze. hiszen köztudott, ha reggelizel, ~1.5 kg izom le föl ugrál.

2017. okt. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A reggelit nem nézve < 2 kg, ennyit lazán ugrálhat a súlyod anélkül, hogy az izomtömeged vagy a zsírmennyiséged bármit is változna. Ez nem jelent semmit.

Lehet, hogy jött fel izom, de nyilván közel sem ilyen sok.

Bizonyára víz a súly zöme, de a salakanyag mennyisége is bekavarhatott.

2017. okt. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!