Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Normális hogy tesi órára nem...

Normális hogy tesi órára nem viszek tesizoknit hanem mindig leveszem a zoknimat hogy ne izzadjak bele és a-nélkül tesizek?

Figyelt kérdés

Nem dörzsöl a cipő csak látom hogy az osztályomból senki nem csinálja, pedig praktikus.

Ti hogy csináljátok?



2017. nov. 8. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha izzadós a lábad és nem veszel zoknit, akkor a cipőbe izzadsz bele. A zokniből jobban párolog a nedvesség. A zokni nélkül húzott cipőbe hamarabb beleizzadsz és nehezebb kimosni, mint a zoknit.
2017. nov. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
meg könnyebben gombásodik
2017. nov. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem viszel inkább egy csere zoknit?
2017. nov. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én változoknit viszek és azt veszem át tesire, óra után meg visszaveszem a régit. Így csak a tesizokniba izzad a lábam, ami lehet büdös a táskában, de a másik zoknin nrm érezni, hogy tesiztem. Azért is jó a zoknicsere, mert a lábkörömgyulladást meg tudod előzni a vele. Vigyél te is változoknit! 17f
2019. júl. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Anno ugyan így csináltam izzadó s kamasz fiú voltam, én is, jó ok mindig a kínaiba lett véne hagyományos sport cipő az volt a tesi cipőm, én is így voltam untam azt hogy a zoknim be izzadt normál cipőm is szagos lett, zokni csere váltogatás nem szeretem, így igen azt a cipőmet mezítláb vettem fell direkt inkább abba izzadjon bele óra után meg mostam a lábam így gond nem volt, jó valóban a cipő be mezítláb tocsogótt a lábam izzadságba de nem a zoknim volt büdös hanem a cipő, hátrány kb tan év végére, hát szó szerint szét foszlott belül a cipő.
2022. jan. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 nutek2 válasza:
100%
Ammikor nem viszek válto zoknit akkor leveszem a zoknit magamrol és ugy dugom a cipőbe a lábam de mindig viszek zoknit ! (nálunk csak igy fogadja el a tanár ha nincs nálunk zokni)
2023. ápr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6. Nekünk nem volt kötelező a külön váltó zokni, azt tudom hogy mivel én a tesi sport cipőbe mezítláb volt a lábam elejében ez miatt szólt, aztán mondtam hogy így jobb nekem, aztán nem foglalkozott vele, tesi órán át öltözéskor mindent lehettem magamról, csak a póló rövid gatya, meg a cipő volt rajtam, rövid gatya alatt még boxer sem volt.
2023. máj. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!