Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hasizom gyakorlat földön...

Hasizom gyakorlat földön fekvés nélkül?

Figyelt kérdés
Három gyereket szültem, a legkisebb öt hónapos.Bár nem híztam nagyon sokat hatalmas hasam volt, eléggé kinyúlt a bőröm.Nagyon hátfájós vagyok ráadásul sokat cipelem az óriás bébimet aki már közel 10 kg/eleve 4740g-al született/.Szóval próbálok tenni valamit, diétázom a súlyom már majdnem jó de az alhasamon a bőröm nem nagyon akar rendeződni.Van olyan gyakorlat a amivel feszesítheném földön fekvés nélkül?Tudnátok esetleg videokat linkelni?

2017. nov. 10. 05:52
 1/9 anonim válasza:
Hasi bir feszesitesrre nincsen sajnos gyakorlat. Sok.vizzel taplalkozassal javulhat
2017. nov. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Gyerünk, anyukám-at ismered? gyerunkanyukam.hu


nézz körül :) Nekem valami elképesztő sokat segített, mert végre egy normális online torna ahol az alapoktól lehet kezdeni, nem vár el semmilyen alap erőnléti szintet, szülés utáni regeneráló tornával lehet kezdeni és ahogy egyre jobb vagy, vannak keményebb erősítő tornák. Van olyan pl a ploxing ami nekem ngyon bejött, ott konkrétan van olyan gyakorlat amiről beszélsz, hogy hasizom erősítés földön fekvés nélkül :) szóval én jó szívvel ajánlom. olcsó is az előfizetés :)

2017. nov. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1-es szerintem lehet feszesíteni tornával.Nem kötényhasam vagy ilyesmi ha állok nem is látszik.

2-es köszi megnézem, még nem hallottam róla.

2017. nov. 10. 07:09
 4/9 anonim válasza:
Akkor hajra! 1es
2017. nov. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Szia!


Bár én nem szültem sőt nő sem vagyok de volt hasonló problémám. Egy nagy fogyás után ugyanis nekem is megnyúlt a bőröm.Öt dolog segített.

#1. Fogyás. Egyértelmű okokból

#2. Bőrápolás. Kenegettem magam ezzel azzal.

#3. Izomnövelés. A testnek a formáját alapvetően az izmok adják, nőknél is.

#4. Kaja. Sokat segít ha normális(és bőséges!) a zsírbeviteled. Hal, avokádó, kis lenmagolaj erre arra stb.

#5. hideg. picit összehúzta a bőrömet.

Egyébként tényleg nincs olyan gyakorlat amivel összetudod húzni a bőrödet. Az izmaidat tudod feszíteni és nyújtani gyakorlatokkal, az nem segít hogy ha egy adott helyen elégedetlen vagy magaddal és arra az egy helyre csinálsz gyakorlatokat. Nem fog arról az egy helyről eltűnni a zsír és kisimulni a bőr. De edzeni tornázni eljárni futni vagy úszni, aktívnak lenni a teljes testeddel mindenképpen jó dolog. Ha meg hasra szeretnél gyakorlatot földön fekvés nélkül akkor tedd a következőt: menj le egy szép egyenes fekvőtámasz állásba, majd tedd le a könyököd és tartsd ki ezt a pózt 3percig.

Sok szerencsét a kitűzött célokhoz.

2017. nov. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Igen. Aki benne van tudja miert irtam. 1es voltam
2017. nov. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem csak a hasamra szeretnék edzeni csak az a legproblémásabb és a hátam miatt nem egyszerű.Egyelőre az 5 hónapos baba mellett zumbára járok heti 2x ha meg tudom oldani.Nagyon nehéz megoldani a mozgást így, hogy nincs segítségem.Köszi a segítséget.
2017. nov. 13. 09:15
 8/9 anonim válasza:

Plank gyakorlat


[link]


A fenti link 1 a sokbol...Neten meg milliot talalsz...

2017. nov. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

-ab wheel


-toes to bar


-TRX kotel (az olcsobb no name Lidl-ben kaphato is ugyanaz)


Keress ra youtube-on, hogy mik ezek es hogyan kell csinalni.

Bar ezeknek van feltetele, mint latod (kerek kell az egyikhez 3-4 eFt; allvany a masikhoz ami kibir illetve kello magassagu; kotel 5-6 eFt hely keresese, ahova rogzited es lesz mozgastered is)


A kotellel komplett edzeseket tudsz otthon csinalni sajat magadnak koztuk hasra is.



Mindenrol millio video a youtube-on...keresgelj. Remelem segitettem!

2017. nov. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!