Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Több különböző véleményt...

Több különböző véleményt olvastam, kíváncsi vagyok a tietekre. Lehetséges egyszerre fogyni és izmosodni?

Figyelt kérdés

Kezdjük azzal, hogy megfelelő a táplálékbevitel - szénhidrát kilőve, fehérjebevitel megvan, zöldségek, gyümölcsök, rostok, fehér hús, stb..


71 kg vagyok, és szeretnék lefogyni, mert "úszógumijaim" vannak, ugyanakkor erősödni is azáltal, hogy gyúrok, hogy legyen hasizmom, szélesebb vállak, izmosabb testalkat összességében. Kicsit olyannak tűnik ez a dolog, mintha egyhelyben sétálnék, mert míg az egyiknél súlyt veszítek, addig a másiknál súlyt kell, hogy nyerjek, hogy az "izmok tudjanak táplálkozni".


Tehát érdekelne: A kardio és az erősítés együtt hozhat mindkét irányba (fogyás és izmosodás) fejlődést?


2017. nov. 15. 17:19
 1/2 Cortez70 ***** válasza:
Kezdőknél egy ideig lehetséges egyszerre a zsírleadás és izmosodás. De a ch-nem kell teljesen lecsökkenteni, csak annyira, hogy tudj fogyni.
2017. nov. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Igen. Nekem ment. Igazából csak fogyni akartam, de aztán egyszer csak feltűnt, hogy időlözben lett tricepszem.


Ha normális (nem koplalós, csodaszeres, stb.) fogyókúrát csinálsz elég fehérjével, akkor igen.

2017. nov. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!