Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jól csinálom így? Hatékony...

Jól csinálom így? Hatékony igy az edzés?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, 167 cm magas és 66 kg. az elmúlt 2 evben felszedtem 10 kilot- most elkezdtem tornázni- karddiózok- 20 perc ellipszis tréner, 15 perc bicaj, 15 perc gyors gyaloglás(6km/h emelkedőn) hasazok és guggolok heti 3x, enni ugyanugy eszem- csak teljes kiőrlésű termékeket a fehér liszt helyett. persze próbalok lassan enni és kevesebbet is. kérdés hogy ennek igy lesz eredménye? jól csinálom a tornát? vagy kéne vmi plusz? az L-carnitinre gondoltam, de félek minden ilyen dologtól. köszönöm a válaszokat.

2017. dec. 12. 20:18
 1/1 lay_mana válasza:
Szia! Valójában minden attól függ, hogy mi a célod! Ilyen edzéstől tuti egészséges és fitt leszel, ha odafigyelsz az ételre (alap, hogy többször keveset, és este már ne, és hiába teljes kiörlésű, akkor is a legtöbb szénhidrátot ezzel viszed be, szóval ha ezt nem csökkented, akkor pl. a rendszeres hasazás sem ér túl sokat, mondjuk fogyás tekintetében alapból sem). Általánosságban ennyi kardiótól jól lehet fogyni, bár én a gyaloglást hagynám és inkább futnék helyette. Viszont ez egy jó alap izomnöveléshez, én elkezdenék erősítő gyakorlatokat is (súlyzózás vagy sajátsúllyal, pl trx), ha nem csak kevesebb zsírt akarsz magadon, hanem feszesebb formákat is. Amire mindenképp figyelj, hogy azért a törzsedet is erősítsd, pl. hipernyújtón, a guggolást pedig ne hagyd abba.
2017. dec. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!