Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rúdtáncolni kövéren?

Rúdtáncolni kövéren?

Figyelt kérdés
van valaki, aki rúdtáncol innen? szeretném elkezdeni, de van súlyfeleslegem. ez meggátol benne?

2017. dec. 27. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyilván minél nehezebb vagy, és minél inkább zsír a súlyod, annál nehezebb lesz teljesíteni.
2017. dec. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon nem mindegy, hogy mondjuk 5 vagy 50 kg súlyfelesleged van-e.
2017. dec. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

múltkor volt itt egy hasonló kérdés,elég sokan leírtuk a szábavehető tényeket,erre kb 2 oldal iromány után a kérdező csaj benyögte,hogy a kövérsége az 3-5 kiló pluszt jelet,nem 20-30 kilót.

szóval...

2017. dec. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem több, mint 5 kiló, ezért kérdeztem 😄
2017. dec. 28. 23:54
 5/10 anonim válasza:
42%
Attól függ, hogy mennyi. Néha amúgy előny, ha itt-ott van egy kis párna, mert jobban megtart a rúdon, viszont mindenképp el kell bírnod a saját súlyodat. Láttam már nagyon kövér lányt órán, hosszú hónapokig kitartóan edzett, de a legalapabb mozdulatokat sem tudta megcsinálni a súlya miatt. És láttam már telt lányt,(mondjuk olyan +10-15 kg - baromi rosszul tippelek) aki viszont baromi jól nyomta :)
2018. jan. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Barmit meg lehet csinalni, ha teszel erte: [link]
2018. febr. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én rúdtáncolok és vannak vastag testalkatú lányok akik még ügyesebbek is nálam. Mellesleg ha elkezded vékonyodni és csinosodni fogsz, úgyhogy mindenképp ajánlom
2018. márc. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Kez
2018. máj. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Kezdd el mindenkeppen! Ha rendszeresen eljarsz es melle kevesebbet eszel ugyis valtozni fog a tested! Nagyon sok kicsit ducibb ember azt mondja hogy “nem megyek el futni mert hogy neznek ki a tobbi vekony csaj mellett” pedig pont, hogy nekik kene elso sorban elmenni futniuk! Maskepp nem lehet valtozni.

Hajra ;))

2018. máj. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én rúdfitneszezek. Ez súlytól,nemtől,kortól független.Egy edzésen vannak nádszál vékony lányok, de vannak olyanok is akiknek van kicsi súlyfeleslegjük.MINDENKINEK AJÁNLOTT A RÚDFITNESZ!!
2020. dec. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!