Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás mellé milyen étrendet...

Futás mellé milyen étrendet javasoltok? Kezdő futó vagyok. Fogyni és kicsit sportosabb testalkatot elérni.

Figyelt kérdés

2018. jan. 2. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Az én étrendem nagyvonalakban: Minél kevesebb hús (kb heti egyszer), Napi kétszer gyümölcs (egyik alkalom kb 3 banán, vagy 4 alma, másik alkalom egyéb gyümi), napi egyszer müzli, néha hal, gomba, többi burgonya, rizs, kukorica meg tésztafélék. Sok kávé és tea. Minél egyszerübb ételek, tehát egy étkezésnél 1-2 fajta étel, mondjuk rizs valami zöldséggel, vagy ilyesmi.
2018. jan. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Csiß ***** válasza:
Fehérje és rost dús étrendet és abból sem ládaszámra..Csirkemell filé,hal,marha. Rostnak zöldségek (gomba,paprika,karfiol,stb stb),teljes kiőrlésű ételek.Almát,banánt és társait felejtsd el.Tele vannak cukorral.
2018. jan. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én reggelire meleget eszem, 2 tojást pl. + 1 zsömlét. Tízórai uzsonna joghurt+korpakeksz, vagy gyümölcs, vagy valami mag, kesudió pl. Ebéd: leves, barna rizs+csirke+saláta. Vacsora egy szendvics+zöldségek, paprika, uborka, paradicsom. Semmi direkt cukor, csak ami a gyümölcsben van, + 2 liter víz. Semmi fehér liszt, a zsömlék teljes kiőrlésűek. Ebédre ehetsz néha teljes kiőrlésű tésztát is, pl. aznap, amikor futsz, vagy hetente egyszer krumplit is. De többnyire párolt zöldség, vagy barna rizs.
2018. jan. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!