Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 16 évesen kávét inni sport...

16 évesen kávét inni sport előtt? (Fitness futás a sport)

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és egyik nap futás előtt ittam egy kis jegeskávét és sokkal fitteben bírtam de csak természetesen napi 1-szer innák és azt is csak akkor amikor kicsit fáradtabb vagyok.. Szerintetek nagyon káros ilyen fiatalon vagy inkább ne igyak? Sajnos sokat kell tanulnom elég korán is kelek heti 1-szer külön órára meg a sportot is akarom iskolán kívül és sokszor leterhelő ezért a sportnak már fáradtan állok neki vagy neki se bírok állni kivétel hétvégén.

2018. jan. 7. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lessz tőle
2018. jan. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem ha nem túl gyakran és keveset iszol akkor nem lehet baj belőle. De talán azt kéne célnak kitűzni, hogy kávé nélkül is minden jól menjen. Ehhez mondjuk az alvás sokat segít - korán kelsz, na de mikor fekszel le? Szerintem ilyen szinten kell elgondolkodni, hogy minden a helyén van e. És kérlek ne értsd félre, nem akarom látatlanban kritizálni az alvási szokásaidat, csak saját tapasztalatom alapján gondolom így.
2018. jan. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egy csészétől semmi bajod nem lesz, sőt egészséges is sok sportoló ismerősöm szerint (én személy szerint nem veszek észre változást aközött, hogy iszok vagy sem, de csak fél csészével szoktam), bár jobb lenne ha nem közvetlenül a mozgás előtt innád meg, hanem mondjuk 1 órával előtte. :)
2018. jan. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!