Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Egyéb kérdések

A kérdés

Milyen filmet ajánjanál tanulóknak?

Szeretnék videomegosztókról valami érdekes filmet vetíteni iskolába, ami oda való és kitesz 40-45 percet. Szerinted mi legyen:?

2018. jan. 7. 16:45  Privát üzenet  

A válaszok
Milyen témában?

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2018. jan. 7. 17:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

sport

# 2/8Időpont 2018. jan. 7. 18:44 Privát üzenet

én az ő ezzel a videóval kezdődő videósorozatát ajánlom:

[link]

# 3/8Időpont 2018. jan. 7. 19:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Valami normálisan kérhetnék ?

Nem is tudom egy építő jellegú film pl

# 4/8Időpont 2018. jan. 7. 21:28 Privát üzenet
Korbács nevű felhasználó válasza:

https://www.youtube.com/results?search_query=fight+quest+mag..

doku sorozat 2 bunyózni szerető srácról,akik meglátogatják a világ leghíresebb küzdősport fajtáit,velük edzenek 1 hetet,aztán full contactban kiállnak az adott stílus egyik bunyósával.

remekül bemutat egész sok küzdősport fajtát,azok kialakulását-eredetét és a mai helyét a világban.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont 2018. jan. 7. 21:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

asszem a magyar foci vagy a hungaroring története lesz majd.

# 6/8Időpont 2018. jan. 7. 22:26 Privát üzenet
Korbács nevű felhasználó válasza:

ha érdektelenségbe és sunyiban telefon nyomkodásba akarod fullasztani az órát,akkor remek választás mind a kettő.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 2018. jan. 7. 22:54 Privát üzenet

Így van... te most éppen magadnak választasz, nem nekünk gyerekeknek(én 16) olyat ami minket szólít meg...

A 2 film amit felsoroltál, mindkettőt halálra untam. Mellesleg ősrégen letorrenteztem őket...

# 8/8Időpont 2018. jan. 8. 06:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a tapasztalat a Budapesti Teleki Blanka Gimnáziumról? Kb. hány órájuk van a matematika-fizika tagozatos tanulóknak? Mennyire erős egy Fazekashoz képest? Jó lenne, , mentő˝ sulinak a Teleki?
Középiskolában miért kell családfát készíteniük a tanulóknak?
Az építőmérnök tanulóknak mennyire jól kell rajzolni?
Hol, milyen weblapokon, milyen újságokban találhatunk verseny és pályázati lehetőségeket összegyűjtve tanulóknak általános iskolától középiskolán át egyetemig?
A Közszolgálati Egyetemen tanulóknak pártatlannak kell lenniük?
Van klub/ önképzőkör grafikus/festő tanulóknak? Hasonló mint a slam poetry vagy a Tolkien-Lewis féle írókör?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!