Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz a rúdfitness?

Mennyire nehéz a rúdfitness?

Figyelt kérdés
Egyre többet látom, hallom, hogy mennyi lány szereti a rúdfitnesst és gondoltam kipróbálom, de vannak kétségeim. Pl.: nem vagyok nádszál vékony és zavar, hogy az edző előtt kéne mini nadrágban, melltartóban tornázgatni. Van olyan, aki próbálta? Vélemények? Nehézség? Előre is köszönöm. 18L

2018. jan. 8. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:

én próbáltam Angliában, egyszer csak (de vissza akartam menni, csak elég messze van, és nem érek oda munka után).


rohadt nehéz...könnyűnek látszik, de nagyon nehéz, meg kell magad tartani, el kell bírnod saját magad. én elkövettem azt a hibát, hogy hosszú nadrágban voltam - így sokkal nehezebb, mert csúszik, azért kell rövid, hogy a bőröd ragadjon a rúdhoz, hogy ne csússzon le.

2018. jan. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mennyi idő alatt lehet beletanulni?:D
2018. jan. 8. 20:42
 3/6 anonim ***** válasza:
nem tudom, én csak egyszer voltam...
2018. jan. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia, én már lassan egy éve csinálom és imádom :) Viszonylag gyorsan bele lehet jönni, én mostmár pl haladónak számítok. Az alakod miatt pedig teljesen felesleges aggódnod. Én 16 éves vagyok az edzőtársaim 14-30 évesek és nagyon változatos alakkal rendelkeznek. Vannak pálcikák, vékonyak izmosak, teltek, husisak és volt már túlsúlyosnak mondható is. Ez alatt az egy év alatt egyébként is azt figyeltem meg, hogy a kicsit teltebb lányoknak sokkal jobban mennem a nehezebb elemek (még az egészen komoly izommunkát igénylők) is. Szval tényleg ne aggódj, és hidd el meg éri elkezdeni :)

(Az edzőm egyébként világbajnok és ugyan vékony, de közel sem mondanám hogy nincs rajta felesleg mégsem láttam még soha senkit aki ennyire jól mozogna)

2018. jan. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!:)
2018. jan. 10. 14:41
 6/6 anonim válasza:
Igazából nekem az elején nagyn nehéz volt de belejötem.Nagyon látványos sport.
2020. dec. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!