Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csípőízület fájás megjelent,...

Csípőízület fájás megjelent, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Néhány hete elkezdtem kitöréseket is csinálni (súly nélkül mindent), az első kitöréses edzésnap megvolt (guggolások régebbóta mennek). Másnap korcsolyáztam, következő nap túráztam, innen hazafelé bevásároltam elég sok ennivalót, és hazaséta során nagyon megfájdult az egyik oldali combízületem, meg is álltam kicsit.

Azóta néha kicsit érzem. A következő nagybevásárláskor-hazacipeléskor előjött. Volt, hogy fekve ágyban is éreztem kissé.

Korban 30 és 40 közt vagyok, viszonylag sportosabb, de az ízületeim nem a legerősebbek.


Minden tippet, ötletet szívesen fogadok, hogy mi lehet az oka, és mit érdemes tennem (vagy mit nem).



2018. jan. 14. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:

youtube

upright health

ezzel foglalkozik

lehet rosszul áll a csípőd

2018. jan. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
magyar oldal lenne jó nekem...
2018. jan. 14. 19:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Magyar oldal? :D aki ingyen meggyógyít? :D

én ismerek olyan személyi edzőt aki 1m ről észreveszi ha 1cm rel rosszabbul áll a csípőd, de ez szerintem a huszon éves generációra érvényes csak

2018. jan. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha lefordítanád, többre mennék vele, második hozzászóló, mint azzal, amit írtál. Nem értem a videót sajnos.
2018. jan. 14. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!