Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Balettozom, de nincs olyan...

Balettozom, de nincs olyan tipikus balerina alkatom, az nagy baj?

Figyelt kérdés

Na az van, hogy elkezdtem balettozni, de 160 centi vagyok, és 60 kiló (szerintetek az sok?) szóval a lényeg az, hogy le szeretném magamról mozogni a felesleget. Hogy csinaljam? Ja es meg egy: az normalis, hogy eletemben eloszor lement a spargam, es most kisse feszito fajdalomszerut erzek a combomban? Kerlek mind a negy kerdesre valaszoljatok. Koszonom.

13/lány


2018. jan. 14. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, a 60 kiló sok, még ha nem balettozol, akkor is. A többit a tanárodtól kérdezd!
2018. jan. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én nem vagyok biztos benne,hogy minden balett tanár profin ért a sport táplálkozáshoz,főleg egy gyerekéhez.

szerintem a fitnesz modellek étrendjének nézz utána és válassz ki egy 50 kilóra írt szálkásító étrendet.

amúgy meg persze,hogy baj valamilyen szinten,mert a kordbéli fiúk nem tudnak 60 kilós csajt kitartani,emelgetni,ezért amíg túlsúlyod van,addig lehet hogy kevesebb fellépésre fognak beválasztani.

2018. jan. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jaaa! En azert meg nem sportolom ezt olyan komolyan😂 Fellepes...barcsak😅 De a valaszokat koszonom
2018. jan. 20. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!