Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyni és izmosodni egyszerre?

Fogyni és izmosodni egyszerre?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, 163cm és 90kg.

Leszeretnék fogyni 25-30 kilót.

Nem gondoltam semmiféle fogyókurás étrendre meg hasonló, csak egészséges életmódra szeretnék váltani.

Rendszertelenül ettem eddig és zsíros, hízlaló ételeket.Elég keveset mozogtam, szinte a gép elött ültem egész nap, úgyhogy a lustaságomnak hála meghíztam.Eddig nem volt semmi akaraterőm, hogy lefogyjak, de azt hiszem végre elhatároztam magam.

Lehetséges lefogyni és izmosodni egyszerre?

És lehet makró és kalória számolgatás nélkül?Mennyivel lenne nehezebb?



2018. jan. 15. 01:00
 1/5 A kérdező kommentje:
2018. jan. 15. 01:02
 2/5 anonim ***** válasza:

A fogyáshoz az kell, hogy kalória minuszban legyél.. Jó lenne legalább körülbelülre tudni hogy hány kalóriát fogyasztasz naponta, de ha nem akarod, akkor csak simán egyél sok zöldséget, ne egyél cukros lisztes ételeket és üdítőket! (se cukormentes üdítőket)..ha húst eszel az csirkemell legyen és hal. Soha ne legyél éhes, mert akkor a szervezeted úgy érzékeli, hogy éhezel és túlélő üzemmódba kapcsol, azaz "visszatartja a zsírt" hogy legyen tartalék és inkább az izmokat építi le.

Igyál sok vizet, aztán fogyni fogsz úgyis ha betartod a kaját.

Kezdetben még lehetséges az, hogy fogysz és izmosodsz is egyszerre, de később már többet kell hozzá enni és akkor visszajön egy minimális zsír is. De úgyse akarsz profi testépítő szintre jutni, gondolom

2018. jan. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Makro és kcal számolgatás nélkül egy zsákbamacska az egész... vagy fogyni fogsz, vagy nem...

De mivel a szervezeted hozzá van szokva, hogy sokat zabálsz, valószínűbb, hogy nem...

Ha most "egészséges kajára" váltasz, akkor az "egészséges kajából" fogysz túl sokat zabálni... eleve kvanagy elhatározottság lehet benned,m ha kapásból a kifogásokat keresed, csak nehogy gondolkodni kelljen azon mikor mit eszel...

2018. jan. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak akarat erő kell és kész :) Én jomagam is imádok edzenei , a tükör előtt élek :D És az izmosodás szempontjábol mondok neked egy jó tanácsot: Egy nap eddzél jó sokat, majd pihentesd 48 óráig , mert ez idő alatt nő , és ha lehet legyen meg a napi 8-9 óra alvás. És az első héten ne várj változást, mert ha ezelőtt nem nagyon eddzetél akkor a szervezetednek szokni kell , ehez elég egy hét :) Sok sikert! :)
2018. jan. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4. vagyok megin, valamit elfelejtettem. Én nekem kockahasam van , mégse érdekelt hogy mit fogyasztottam, de ha lehet az elején probálj egészségesen táplálkozni , és a későbbiekben már lazábbra veheted , Lefogyni könnyebb , van sok egyszerű és gyorsabb modja , de ezekel ne csalj! Ne szedj szteroidokat, mert rosszabb lesz! Ne add fel , ha csak rá nézel a kajára és már hizol 2 kg, azt csak te látod. karat erő és kiatrtás! Ez legyen a jelszavad :) Jó eddzést :)
2018. jan. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!